Hakkımızda

20160618_092703

Blue Garden 6 Temmuz 2004’te hizmet vermeye başlamıştır.
Antalya şehir merkezine sadece 2 km uzaklıkta , Konyaaltı sahilinin hemen yanı başında olan Blue Garden Hotel tatil veya iş için seyahat edenlere muhteşem ve kusursuz hizmet sunar. Blue Garden Hotel Antalya havaalanına 13 km ve Kemer’e 33 km uzaklıktadır.

59 standart 1 süit oda da bulunan uydu yayınlı televizyon, mini bar, çelik kasa, split klima,Internet bağlantısı, direk uluslar arası telefon, bilgisayar ve fax bağlantısı misafirlerin konforunu sağlamak için dizayn edilmiştir.

Türk ve dünya mutfaklarının zengin örneklerinin sunulduğu Blue Salon ve Garden restoranın yanı sıra serinletici Akdeniz rüzgarı eşliğinde havuz başında yemek yeme imkanı da bulunmaktadır. Ayni zamanda farklı yemek tercileri olan kişiler için vejetaryen ve diyet yiyeceklerde bulunmaktadır. Odanızın rahatlığında Blue Garden mutfağının sunduğu eşsiz lezzetleri tatmanız için 24 saat oda servisi hizmetinizdedir.

Siesta Garden kendinize ayırdığınız özel zamanda dinlenmeniz için mükemmel bir ortam sunar.
Toplantı, konferans, eğitim, düğün, nisan gibi organizasyonlarınız için 10 ila 230 kişi kapasiteli Blue Salon, Garden restaurant, havuz başı ve Siesta Garden sizin özel istekleriniz doğrultusunda dizayn edilir.

Yorumlar kapatıldı.